Prezent dla pary

Mniej więcej od kwietnia do listopada przypada tzw. sezon ślubny. Pogoda jest wtedy najbardziej sprzyjająca, jest ciepło i przyjemnie, dlatego największy odsetek młodych par decyduje się w tym okresie na ślub. Oczywiście są też pary, które decydują się na zimowe śluby. Jednak niezależnie od tego, kiedy ślub się odbędzie, nieodłącznym elementem związanym z byciem gościem jest konieczność podarowania prezentu.

Co na prezent?

Wielu gości decyduje się na prezent w postaci gotówki, tłumacząc to tym, że ciężko trafić w gust obdarowanych, dlatego lepiej niech sami sobie wybiorą to, co im się spodoba. Jednak jeśli chcemy się wyróżnić i zostać przez młodych zapamiętani, powinniśmy wybrać coś konkretnego. Najczęściej goście weselni decydują się na prezenty będące wyposażeniem wnętrz. Taki prezent będzie używany przez oboje.

Coś niecodziennego

Bardzo często prezentami zostają duże zestawy – garnków lub zastawy. Jednak jeśli nie dysponujemy dużym budżetem albo nie jesteśmy blisko związani z młodymi, możemy wybrać mniej zobowiązujący prezent. Przykładem może być np. zestaw kubków z zabawnymi rysunkami lub napisami, przeznaczony dla pary. Innym przykładem może być czajniczek z filiżanką – ten prezent sprawi, że oboje będą mogli spędzać wspólnie czas przy kubku świeżo zaparzonej herbaty lub kawy. W ostatnich latach zwiększa się świadomość tego, jaką kawę czy herbatę pijemy. Coraz więcej osób zamiast przemysłowych produktów wybiera te rzemieślnicze, lepszej jakości i produkowane w mniejszych nakładach. Dla takich osób odświętny zestaw do podawania herbaty i kawy będzie świetnym pomysłem na prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *